Memak, Unlu Mamullerde Rotayı Gösteriyor

Kalitede her zaman öncü olan Memak, döner arabalı ekmek fırını Rota ile ürünlerinizin lezzetini ikiye katlıyor.

İç hacmi oldukça geniş olup, tek seferde en az 2.500 adede kadar mamul pişirebilen Rota, yüksek enerji tasarrufu teknolojisi ile maliyetinizi azaltırken şık ve ergonomik tasarımıyla da göz kamaştırıyor.

50-300 C arasında sıcaklık değerine sahip olan Rota döner arabalı ekmek fırınlarıyla homojen kıvamda pişmiş; çıtır çıtır, sıcacık ve enfes kokulu ürünler elde edebilirsiniz. İçi ve dışı AISI304 kalite paslanmaz çelikten üretilmiş yüksek verimli yanma hücresi ile kaplanan Memak döner arabalı ekmek fırını Rota, pişirme işlemi tamamlandığında ya da fırın kapağı açık kaldığında görsel ve sesli ikaz ile haber verebiliyor. Ayrıca tercihinize bağlı olarak brülör yönünü sol veya sağ arka tarafa konumlandırıp yerden tasarruf etmenizi sağlıyor.  Böylelikle Memak, fırın ustalarının bir işini daha kolaylaştırıyor. Yüksek verimli buhar jeneratörleri ile ısıdan taviz vermezken, otomatik buhar kontrolü özelliği ile fazla buhar oluşması durumunda kendini durdurabiliyor. Bu sayede ürünlerinizin ömrünü uzatıyor.

Döner platformu ile ısıyı eşit şekilde dağıtıp poğaçadan baklavaya, ekmekten simide  kadar tüm unlu mamulleriniz için en iyi pişirme ayarlarını sunan Memak döner arabalı ekmek fırını Rota , maharetli fırın ustalarının elleriyle buluşmayı bekliyor.